O nás

Jsme zakázková keramická dílna vyrábějící soubory keramiky pro použití v exteriérech a interiérech budov a to jak pro nové projekty, tak pro obnovu historických objektů. Další část naší výroby tvoří kachle, stavební prvky pro kamna a keramika pro průmysl.

Nabízíme kompletní portfolio výrobků pro obklady i dlažby, včetně tvarově složitějších prvků jako jsou římsy, požlábky, nárožky, plotové sloupky a další. Přesto že se zabýváme zejména zakázkovou výrobou, středem naší nabídky je řada standardních výrobků, které jsme schopni vyrobit a dodat ve zkrácené dodací době, a možnosti tvorby výrobků zakázkových, vyrobených přesně podle konkrétních požadavků.

Díky šíři naší nabídky a schopnosti vyrábět podle individuálních potřeb projektu jsme vyhledávaným partnerem při obnově historických objektů. Naše výrobky je možné najít nejen v budovách v České republice Evropě, ale také například v Japonsku.

Další část naší výroby tvoří kachle a stavební prvky pro kamna. I zde nabízíme možnosti výběru ze standardní nabídky nebo vytvoření tvaru a barev podle přání.

Posláním našeho týmu je nabídnout našim zákazníkům jak z oblasti keramiky pro budovy, tak z oblasti pro vytápění, flexibilní a zákaznicky orientovaná řešení s velkou přidanou hodnotou, to vše díky celoživotním zkušenostem našich pracovníků z oboru stavební a žárovzdorné keramiky.

© 2014 Vuk objekt s.r.o.